X
تبلیغات
رایتل
پشم سنگ عایق الاستومری
سه‌شنبه 15 اردیبهشت‌ماه سال 1388
توسط: آلفا پک

طراحی کاریکاتور

برای شما باید جالب باشد که با در دست داشتن یک عکس به صورت حرفه ای و سریع از او کاریکاتور درست کنید. نرم افزار ArtRage به راحتی برای شما این کار را می کند و در اندک زمانی با تنظیمات دلخواه شما از عکس مورد نظر کاریکاتور را می سازد. داشتن ابزار ها برای ویرایش و محیط جالب نیز از ویژگی های نرم افزار است .

 

 نقاشی در کامپیوتر امروزه به یکی از هنرها و سرگرمی های جالب برای کاربران تبدیل شده است . همچنین در امور
مختلف طراحی امروزه ابزارهای نقاشی بسیار پرکاربرد می باشند و طرح های اولیه و یا حتی طرح های اصلی امروزه به وسیله نرم افزارهای نقاشی ساخته می شوند. از ساده ترین برنامه های نقاشی که در سیستم عامل ویندوز به صورت پیشفرش موجود می باشد برنامه Paint می باشد. بسیاری از شرکت های تولید کننده نرم افزارهای گرافیکی و طراحی امروزه اقدام به ساخت برنامه های مخصوص اینکار با ابزارهای حرفه ای می کنند.

ArtRage نام نرم افزاری می باشد که ابزارهای مختلف و متنوع و به صورت کاملا حرفه ای در آن ، به منظور طراحی های زیبا به صورت نقاشی قرار داده شاده است. در این نرم افزار کاربران می توانند از انواع مختلف قلم ها و رنگ بندی های متنوع ، خطکش حرفه ای به منظور محاسبات و اندازه گیری در تصویر و طرح ها ، ترکیب رنگ ها ، تنظیمات مربوط به کیفیت تصویر و کاهش حجم عکس و ... استفاده نمایند. این نرم افزار محصولی از Ambient Design می باشد.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- قابلیت استفاده از انواع قلم ها در اندازه های گوناگون

- دارای ابزارهای مختلف رنگ آمیزی

- دارای ویژگی ترکیب رنگ ها با یکدیگر

- پشتیبانی از فایل های PSD

- دارای ابزارهای ویرایش تصویر همانند برش ، تغییر اندازه و ...

- قابلیت ساخت رنگ های دلخواه

- خطکش حرفه ای به منظور محاسبات و اندازه گیری در تصویر و طرح ها

و ...

توجه: دانلود در ادامه مطلب

 

  دانلود با حجم 4.4 مگابایت

پسورد www.MihanDownload.com( به صورت حروف کوچک وارد کنید!)