X
تبلیغات
رایتل
پشم سنگ عایق الاستومری
یکشنبه 10 تیر‌ماه سال 1386
توسط: آلفا پک

:: FlashyEffects v1.2.0 برنامه ای برای ساخت افکت های فلش ::

طراحی تصاویر متحرک flash مختص برنامه نویسان این فناوری می باشد. اکثر طراحان حرفه ای وب برای ساخت افکت ها و تصاویر فلش از برنامه های همچون Macrmedia Flash استفاده می کنند. طراحی فلش به قدری حرفه ای می باشد که اکثر افرادی که به صورت تیمی اقدام به طراحی وب سایت می کنند ، همیشه یک و یا دو نفر از اعضای تیم تنها مسئولیت طراحی تصاویر فلش را بر عهده دارند. کاربران معمولی و طراحان غیر حرفه ای که به طور قردی اقدام به یاد گیری و طراحی سایت نموده اند هرگز بدون گذراندن دوره های مختص به برنامه نویسی فلش نمی توانند از افکت ها و تصاویر زیبایی که در برنامه هایی مانند macromedia flash ساخته می شود استفاده کنند.

 در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید تصاویر زیبای فلش و افکت های متععدی را بدون نیاز به برنامه نویسی فلش ایجاد کنید.

 

FlashyEffects نام نرم افزاری می باشد که شما به کمک آن توانایی ساخت افکت ها و تصاویر انیمیشن flash را دارا خواهید بود. این نرم افزار که برای طراحان وب سایت ها نوشته شده است به کاربران این امکان را می دهد که تا با استفاده از عکس ها و تصاویر آماده افکت های فلش زیبایی را طراحی کنند. این نرم افزار نسخه غیر حرفه ای از برنامه KoolMoves می باشد که از امکانت بیشتر و حرفه ای برخوردار است که به زودی این نرم افزار را نیز به همراه توضیحاتی در باره امکانات آن برای شما معرفی می کنیم.

 

از ویژگی های نرم افزار FlashyEffects می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- قرار دادن عکس و فایل های صوتی دلخواه در تصاویر

- دارای بیش از 70 نوع افکت و اسکریپت آماده

- بیش از 100 نوع افکت مختلف برای نوشته ها

- بیش از 340 کلیپ مختلف انیمیشن کوچک

- دارای ابزار جادویی ( wizard ) برای ساخت تصاویر به صورت چند مرحله ای

- توانایی استفاده از عکس های GIF در تصاویر

- نمایش به صورت slide

- ابزار جادویی برای ساخت بنر

- و ... .

 

  دانلود کنید نسخه  2.1.0 را با حجم 2.70 مگابایت
  تصویری از محیط نرم افزار

منبع : www.p30world.com